Jezus powiedział:

"Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny."

Prawdziwa miłość przewyższa zwykłe uczucia!

Jesteś prawdziwie KOCHANY


”Wszystko, czego potrzebujesz, to miłość” – to słowa piosenki, które dobrze zna większość z nas. Takie słowa odzwierciedlają filozofię, według której żyje wielu ludzi. W życiu wielu ludzi oraz wielu kulturach na całym świecie bardzo powszechne jest myślenie, że kiedy pojawi się „ten jedyny/ta jedyna” wtedy będę szczęśliwy.

 

Miłość jest tematem przewodnim niezliczonej liczby piosenek i filmów, rozmów i marzeń. Dryfujemy po oceanie miłosnych uniesień, wyobrażając sobie, że jedyną rzeczą, która utrzyma na powierzchni łódź naszego życia jest nieustanne poczucie romantycznego uniesienia. Ale czy naprawdę miłość jest jedynie uczuciem? Takim, które przychodzi i odchodzi kiedy zechce? Uczuciem opierającym się o dobry wygląd tej drugiej osoby lub jej zainteresowanie moją osobą? Jeśli tak, wszyscy musimy trzymać się mocno i być przygotowani na to, że nasze życie będzie nieprzerwanie wyglądać jak jazda kolejką górską w wesołym miasteczku.Dobra wiadomość:
Prawdziwa miłość przewyższa zwykłe uczucia!

Bóg jest miłością

Bóg jest miłością. On nie ogranicza się jedynie do mówienia o miłości oraz okazywania miłości. Miłość jest tym, kim Bóg jest. A zatem tam gdzie jest Bóg, tam jest miłość. Jaki to może mieć wpływ na moje i Twoje życie? Jezus powiedział, że Bóg kocha CIę tak bardzo, że był gotowy poświęcić swojego jedynego syna, abyś TY miał możliwość być z Bogiem.

Bóg tak bardzo pokochał świat, że dał swojego jedynego Syna, aby każdy, kto w niego wierzy nie zginął, ale miał życie wieczne. Ta miłość, którą według słów Jezusa jest Bóg, posiada konkretne i wyjątkowe cechy.

Ona:


 • Nigdy nie ustaje
 • Przenigdy Cię nie opuści
 • Nie możesz odsunąć się od Bożej miłości, lub dojść do punktu, w którym On przestanie Cię kochać
 • Jest wieczna. On pokochał Cię zanim zostałeś poczęty, kocha Cię teraz i będzie kochał przez całą wieczność
 • Jest poważnym zobowiązaniem z Bożej strony i Jego wyborem. On nigdy się nie rozmyśli
 • Jego miłość do Ciebie nigdy się nie zmieni wskutek Twojego zachowania
 • Jego miłość do Ciebie nigdy się nie zmieni wskutek Twoich opinii, nawet Twojej opinii na Jego temat!
 • Nigdy nie ustaje- kropka!

 • Czy "wieczna miłość" jest możliwa?


  Miłość przez całe życie – to brzmi wspaniale. W obecnych czasach często spotykamy się z reakcją pełną podziwu kiedy ktoś przedstawia nam parę, która jest małżeństwem od wielu, wielu lat! Często ludzie mówią: „Och, jakie mieliście szczęście, że spotkaliście „swoją drugą połówkę!” Miłość, która nigdy się nie zmienia, jest tak wielkim pojęciem, że wielu z nas naprawdę zmaga się z tym, aby to zrozumieć. życie dość wcześnie uczy większość z nas, że miłość jest uzależniona od naszego zachowania.
  Pomyśl przez chwilę o osobie, którą kochasz. Wyobraź sobie, że dostajesz informację, że ta osoba wpadła w potężne długi. Ten dług zadręcza tę osobę, a wierzyciele zaczynają na nią coraz bardziej naciskać, aby odzyskać swoje pieniądze. Tak się składa, że posiadasz dokładnie taką kwotę na swoim koncie. Ile jesteś gotowy zapłacić w imieniu tej ukochanej przez Ciebie osoby, aby uwolnić ją od długu? Czy będziesz skłonny zrezygnować z własnych przywilejów, po to, aby ta osoba mogła być wolna od zadłużenia? Cóż, szczerze mówiąc, nie jestem pewna, co ja bym zrobiła. Wszystko zależy od wielu czynników… Owszem, mogę kochać tę osobę, ale to ona postanowiła, że zaciągnie dług… On/ona powinna ponieść tego konsekwencje… albo…?
  Jest jedna rzecz, którą wiem. Bóg myśli, reaguje i postępuje zupełnie inaczej niż ja pewnie bym postąpiła. Tak naprawdę, ten przykład jest autentyczny. Ty i ja mamy potężny dług. Musimy zapłacić karę za wszystkie złe rzeczy, które powiedzieliśmy i zrobiliśmy – nie pieniędzmi, ale naszym życiem. Niektóre z naszych złych uczynków będą miały swoje konsekwencje tu w tym życiu, jak na przykład: kara grzywny, więzienia, obciążone sumienie, czy utrata przyjaciela. Jednak wszystkie nasze grzechy mają wieczne i potężne konsekwencje, którym jest wieczne oddzielenie od Boga i Jego miłości  Lecz Bóg powiedział: JA TO NAPRAWIĘ!


  Bóg w swojej miłości do Ciebie spłacił cały Twój dług za wszystkie Twoje błędy, złe uczynki, słowa i myśli. Zapłacił za to życiem swojego jedynego Syna Jezusa. Bóg pokazał Ci jak bardzo Cię kocha poświęcając swojego jedynego Syna. Jezus w pełni zapłacił Twoją karę gdy umarł na krzyżu za Twoje grzechy. Wszystko zostało już spłacone. Jedyne, co musisz zrobić, to zdecydować, że to przyjmiesz – że przyjmiesz miłość, którą Bóg już Ci okazał, i do której masz już dostęp. Sądzę, że Bóg nie “miał ochoty” złożyć swojego Syna w ofierze. Zakładam, że nie cieszył się widząc Jezusa umierającego na krzyżu. Ale Bóg wiedział, że jest to jedyne rozwiązanie oraz nadzieja dla Ciebie i dla mnie. Dlatego, że Ty i ja nigdy nie będziemy w stanie sami całkowicie spłacić tego długu, a on oddziela nas od Boga. Lecz Bóg nas kocha i tęskni za tym, aby być z nami teraz i na zawsze. To dlatego, w swojej wielkiej, bezwarunkowej, niezmiennej miłości sam rozwiązał ten problem!


  To jest dopiero miłość!  Ten tekst jest oparty o następujące fragmenty Pisma świętego:

  Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny
  (Ewangelia św. Jana, rozdział 3, werset 16)  Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł.
  (List do Rzymian, rozdział 5, werset 8)  Kto nie miłuje, nie zna Boga, gdyż Bóg jest miłością.
  (1 List św. Jana, rozdział 4, werset 8)  Na tym polega miłość, że nie myśmy umiłowali Boga, lecz że On nas umiłował i posłał Syna swego jako ubłaganie za grzechy nasze.
  (1 List św. Jana, rozdział 4, werset 10)  “Nie porzucę cię ani cię nie opuszczę.”
  (List do Hebrajczyków, rozdział 13, werset 5)  you are Forgiven
  Czy "wieczna miłość" jest możliwa?

  Dowiedzieć się więcej!

  you are Forgiven

  good life avaliable for free

  now and FOREVER

  O: slowojezusa.pl

  slowojezusa jest organizacją, której celem jest dzielenie się z ludźmi dobrą nowiną o Jezusie. Wierzymy, że każdy ma prawo dowiedzieć się o Jezusie i doświadczyć osobiście Jego miłości i troski w swoim życiu. Prawda jest taka, że jest tylko jedna droga do Boga, i jest nią Jezus!

  Historie o Jezusie

  W Biblii znajdziesz 4 księgi, które opisują życie Jezusa, gdy chodził po tej ziemi. Znajdziesz tam historie, które opowiedział, cuda, które uczynił i słowa mądrości, które przekazał swoim naśladowcom.
  Te 4 księgi to:
  Ewangelia Mateusza, Marka, Łukasza i Jana.

  O Jezusie

  Jezus przyszedł na tą ziemię jako czlowiek ponad 2000 lat temu. Żył 33 lata zanim został ukrzyżowany. Niektórzy mówią, że widzieli Go żywego po Jego śmierci. Miliony ludzi również twierdzą, że On dzisiaj również żyje i że mają z Nim codzienną żywą relację.

  Kontakt

  • Phone:
   Leszek: (48) 691 398 764
  • E-mail:
   mail@slowojezusa.pl
  • Główne biuro:
   Kristiansand, Norway