słowo Jezusa
Słowa mają moc. Używamy ich codziennie. Zachęcamy, budujemy i wspieramy rodzinę, przyjaciół, współpracowników i siebie samych. Niszczymy przez krytykowanie i naśmiewanie się z innych. Wypowiadane przez nas słowa ogromnie wpływają na nasze codzienne życie. Mogą albo ‘poprawić’ albo ‘rozwalić’ nam dzień.

Jezus również używał słów. Mówił do swoich przyjaciół i uczniów i rozmawiał z nimi, a nawet z tymi, którzy się z Nim nie zgadzali lub Go nie lubili. Po śmierci Jezusa, Jego zmartwychwstaniu i wniebowzięciu, pewni ludzie otrzymali od Boga zaszczytne zadanie spisania tego, co mówił Jezus chodząc po tej ziemi. Jego słowa są życiem!Słowa, które powiedziałem do was, sącego tam, gdzie był pierwej?

Jezus

Miej odwagę posłuchać tego, co mówi Jezus!

Kliknij na łącza poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o słowach Jezusa i ich znaczeniu.
O: slowojezusa.pl

slowojezusa jest organizacją, której celem jest dzielenie się z ludźmi dobrą nowiną o Jezusie. Wierzymy, że każdy ma prawo dowiedzieć się o Jezusie i doświadczyć osobiście Jego miłości i troski w swoim życiu. Prawda jest taka, że jest tylko jedna droga do Boga, i jest nią Jezus!

Historie o Jezusie

W Biblii znajdziesz 4 księgi, które opisują życie Jezusa, gdy chodził po tej ziemi. Znajdziesz tam historie, które opowiedział, cuda, które uczynił i słowa mądrości, które przekazał swoim naśladowcom.
Te 4 księgi to:
Ewangelia Mateusza, Marka, Łukasza i Jana.

O Jezusie

Jezus przyszedł na tą ziemię jako czlowiek ponad 2000 lat temu. Żył 33 lata zanim został ukrzyżowany. Niektórzy mówią, że widzieli Go żywego po Jego śmierci. Miliony ludzi również twierdzą, że On dzisiaj również żyje i że mają z Nim codzienną żywą relację.

Kontakt

  • Phone:
    Leszek: (48) 691 398 764
  • E-mail:
    mail@slowojezusa.pl
  • Główne biuro:
    Kristiansand, Norway