Rozbłyśnij!

Let it shine

Uśmiech – optymizm – radość życia – lista pozytywnych uczuć, które powinniśmy czuć cały czas jest dość długa. Daj spokój, przecież jesteśmy częścią Unii Europejskiej i nasz status materialny się poprawia! Powinniśmy być zadowoleni, co więcej, powinniśmy być szczęśliwi.


Jak wygląda Twój dzień? Czy kiedy rano dzwoni budzik, Ty z radością wyskakujesz z łóżka w pełnym trybie gotowości do pracy? Mam taką nadzieję! W sumie, to znam kilka takich osób, ale sama nie zawsze jestem jedną z nich.

Czasem myślę sobie, że to całe uśmiechanie się do przyjaciół i pokazywanie, że jesteśmy optymistami jest tylko udawaniem, dopóki nie jesteśmy podłączeni do źródła. Przecież każdy z nas musi skądś czerpać te uczucia, żebyśmy mogli świecić za każdym razem, kiedy kogoś spotykamy.

W ciągu naszego życia natrafiamy na wiele różnych rzeczy, które nas motywują i sprawiają, że się uśmiechamy. A jednak udało mi się znaleźć to stałe i niewyczerpane źródło, które pochodzi z góry, z Nieba.

Twoje światło będzie świecić nieprzerwanie, jeśli podłączysz się na stałe do tego źródła i będziesz ciągle aktywny. Wtedy moc z Nieba dotrze do Ciebie, a Ty będziesz źródłem światła nie tylko dla siebie, ale też dla wszystkich, których spotkasz!
O: slowojezusa.pl

slowojezusa jest organizacją, której celem jest dzielenie się z ludźmi dobrą nowiną o Jezusie. Wierzymy, że każdy ma prawo dowiedzieć się o Jezusie i doświadczyć osobiście Jego miłości i troski w swoim życiu. Prawda jest taka, że jest tylko jedna droga do Boga, i jest nią Jezus!

Historie o Jezusie

W Biblii znajdziesz 4 księgi, które opisują życie Jezusa, gdy chodził po tej ziemi. Znajdziesz tam historie, które opowiedział, cuda, które uczynił i słowa mądrości, które przekazał swoim naśladowcom.
Te 4 księgi to:
Ewangelia Mateusza, Marka, Łukasza i Jana.

O Jezusie

Jezus przyszedł na tą ziemię jako czlowiek ponad 2000 lat temu. Żył 33 lata zanim został ukrzyżowany. Niektórzy mówią, że widzieli Go żywego po Jego śmierci. Miliony ludzi również twierdzą, że On dzisiaj również żyje i że mają z Nim codzienną żywą relację.

Kontakt

  • Phone:
    Leszek: (48) 691 398 764
  • E-mail:
    mail@slowojezusa.pl
  • Główne biuro:
    Kristiansand, Norway