Who is this Jesus?

Dlaczego Jezus?

IJedną rzeczą jest usłyszeć, że Jezus żyje dzisiaj i dowiedzieć się, kim On jest, a czym innym jest zrozumieć, dlaczego powinieneś pozwolić Mu wpłynąć na Twoje życie. Jeśli warto w ogóle uwierzyć w Jezusa, musi On uczynić coś wyjątkowego, co ma moc pozytywnie zmienić Twoje życie. Coraz bardziej poznając Jezusa, odkryłam trzy obszary, w których jest On wyjątkowy. Zmieniły one moje życie, więc chcę się nimi z Tobą podzielić. Zagłębmy się zatem w odpowiedzi na pytanie “Dlaczego Jezus?”"To powiedziałem wam, abyście we mnie pokój mieli. Na świecie ucisk mieć będziecie, ale ufajcie, Ja zwyciężyłem świat."
- JezusJesus is the Son of God

Ponieważ Jezus jest jedyną drogą do Boga!

"Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie." - Jezus


Jesus is the Son of God

Na świecie ucisk mieć będziecie

"To powiedziałem wam, abyście we mnie pokój mieli. Na świecie ucisk mieć będziecie, ale ufajcie, Ja zwyciężyłem świat." - Jezus


Jesus is the Son of God

Bóg Cię kocha

"Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny." - Jezus

O: slowojezusa.pl

slowojezusa jest organizacją, której celem jest dzielenie się z ludźmi dobrą nowiną o Jezusie. Wierzymy, że każdy ma prawo dowiedzieć się o Jezusie i doświadczyć osobiście Jego miłości i troski w swoim życiu. Prawda jest taka, że jest tylko jedna droga do Boga, i jest nią Jezus!

Historie o Jezusie

W Biblii znajdziesz 4 księgi, które opisują życie Jezusa, gdy chodził po tej ziemi. Znajdziesz tam historie, które opowiedział, cuda, które uczynił i słowa mądrości, które przekazał swoim naśladowcom.
Te 4 księgi to:
Ewangelia Mateusza, Marka, Łukasza i Jana.

O Jezusie

Jezus przyszedł na tą ziemię jako czlowiek ponad 2000 lat temu. Żył 33 lata zanim został ukrzyżowany. Niektórzy mówią, że widzieli Go żywego po Jego śmierci. Miliony ludzi również twierdzą, że On dzisiaj również żyje i że mają z Nim codzienną żywą relację.

Kontakt

  • Phone:
    Leszek: (48) 691 398 764
  • E-mail:
    mail@slowojezusa.pl
  • Główne biuro:
    Kristiansand, Norway