Who is this Jesus?

Kim jest Jezus?

Imię “Jezus” ma swoje korzenie w hebrajskim czasowniku, który oznacza “uratować” lub “ocalić”. Na świecie jest dzisiaj wiele osób o tym imieniu, jednak większość ludzi automatycznie kojarzy imię “Jezus” z wiarą albo wierzeniami religijnymi.

Osobiście znam tylko jednego Jezusa, o którym warto napisać webpage i z pewnością jest nim właśnie ten Jezus.“Ten jest Syn mój umiłowany, którego sobie upodobałem, jego słuchajcie!”
- BogJesus is the Son of God

Jezus – Syn Boży

Ten jest Syn mój umiłowany, którego sobie upodobałem, jego słuchajcie! Sam Bóg mówi nam jasno, kim jest Jezus. Biblia wspomina dwie okazje, kiedy Bóg przemawia z nieba słyszalnym głosem, ogłaszając, że Jezus jest Jego Synem. Po raz pierwszy wydarzyło się to, gdy Jezus wyszedł z wody po chrzcie z rąk Jana Chrzciciela. Innym razem, gdy był z trzema ze swoich uczniów na górze, wszyscy oni usłyszeli głos Boga przemawiającego z nieba, ogłaszającego, że Jezus jest Jego własnym Synem.


O: slowojezusa.pl

slowojezusa jest organizacją, której celem jest dzielenie się z ludźmi dobrą nowiną o Jezusie. Wierzymy, że każdy ma prawo dowiedzieć się o Jezusie i doświadczyć osobiście Jego miłości i troski w swoim życiu. Prawda jest taka, że jest tylko jedna droga do Boga, i jest nią Jezus!

Historie o Jezusie

W Biblii znajdziesz 4 księgi, które opisują życie Jezusa, gdy chodził po tej ziemi. Znajdziesz tam historie, które opowiedział, cuda, które uczynił i słowa mądrości, które przekazał swoim naśladowcom.
Te 4 księgi to:
Ewangelia Mateusza, Marka, Łukasza i Jana.

O Jezusie

Jezus przyszedł na tą ziemię jako czlowiek ponad 2000 lat temu. Żył 33 lata zanim został ukrzyżowany. Niektórzy mówią, że widzieli Go żywego po Jego śmierci. Miliony ludzi również twierdzą, że On dzisiaj również żyje i że mają z Nim codzienną żywą relację.

Kontakt

  • Phone:
    Leszek: (48) 691 398 764
  • E-mail:
    mail@slowojezusa.pl
  • Główne biuro:
    Kristiansand, Norway