My Jesus?

Moim Jezusem?

Kiedy poznasz Jezusa, kiedy dowiesz się kim on jest, jakie ma o Tobie myśli i jakie są jego plany dla Ciebie i dla Twojego życia, ufam, że narodzi się w Tobie pragnienie, by stac się Jego przyjacielem. Biblia mówi nam, że ktokolwiek przyjmuje Jezusa jako swojego Pana i Zbawiciela staje się dzieckiem Bożym.Tutaj znajdziesz cztery punkty, które warto rozważyć:

God loves you
Bóg Cię kocha

Żywy Bóg, który stworzył niebo, ziemię i nas – ludzi, jedyny Bóg, który był od zawsze, który żyje dziś, i który zawsze będzie, On CIĘ kocha. Zostałeś stworzony, ponieważ Stwórca kocha Ciebie. W swojej miłości dał Ci ogromy dar, którym jest wolna wola. Możesz i powinieneś wybrać sam za siebie czy chcesz przyjąć Bożą miłość, czy nie.


God loves you
Zgrzeszyłeś

Jak każdy z nas, Ty również popełniasz błędy i masz złe myśli. Pod tym względem wszystcy ludzie są podobni. Wszystkie złe rzeczy, które robisz mają swoje konsekwencje. Czasem rezultatem są wyrzuty sumienia, kiedy indziej ranimy ludzi, których kochamy. A inni z powodu swoich złych czynów muszą spędzić czas w więzieniu. Ale najgorszą konsekwencją jaką możesz ponieść jest to, że te działania oddzielają Cię od Boga, Twojego stwórcy - tego, który kocha Cię tak bardzo całkowicie i bezwarunkowo.


God loves you
Jezus umarł za Ciebie

Jest kimś całkowicie wyjątkowym! Przez swoje życie, swoją śmierć I swoje zmartwychwstanie pokazał swoją miłość do Ciebie. Wszystkie swoje dni na tym świecie przeżył w 100% wolny od wszelkich błędów i grzechów. A jednak został zabity i ukarany za błędy i grzechy. Ale nie były one popełnione przez Niego, ale przez CIEBIE. Jezus zapłacił karę za wszystkie Twoje błędy, złe czyny i myśli raz i na zawsze. W oczach Boga wszystkie Twoje grzechy spłacone są przez Jezusa.


God loves you
Musisz podjąć decyzję

Teraz musisz podjąć decyzję. Mimo to, że Jezus już zapłacił za każdy błąd, który popełniłeś/popełniłaś czy popełnisz, abyś miał możliwość pojednania się z Bogiem, proces ten nie jest automatyczny. Kiedy Bóg dał Ci dar wolnej woli, dał Ci również odpowiedzialność nad Twoim życiem i nad tym jak je wykorzystasz. Czy jesteś gotowy, aby zaakceptować fakt, że Jezus zapłacił za Ciebie cenę i wziął na siebie karę za Twoje błędy i grzechy? Czy jesteś skłonny, aby pokutować – odwrócić się od życia, którym żyjesz, gdzie jesteś swoim własnym panem I podążasz za swoimi pragnieniami i żądzami? Czy jesteś gotowy, żeby poddać się pod panowanie Jezusa i pozwolić mu być Panem Twojego życia? Czy jesteś gotowy, żeby wpuścić Jezusa do Twojego serca, do tej najgłębszej części Ciebie i pozwolić mu na bycie Twoim przyjacielem?


God loves you
Jesli jesteś na to gotowy,

- gotowy by powiedzieć „TAK” na wieki Jezusowi, to pomódl się ta modlitwą TERAZ – nie wazne gdzie jesteś.
Modlitwa to po prostu rozmowa z Jezusem.

Dziękuję Ci Boże,
że mnie stworzyłeś. Dziękuję Ci, za to, że dałeś mi nową nadzieję, przez to, że dowiedziałem się o Jezusie i o tym, co zrobił dla mnie na krzyżu. Teraz Boże przychodzę do Ciebie taki, jaki jestem. Pragnę otrzymać Twoją miłość. Przyznaję, że popełniam błędy i grzeszę, ale teraz przed Tobą, pokutuję z tego. Proszę wybacz mi i oczyść mnie ze wszystkich moich grzechów. Przyjmuję Twoje przebaczenie i Twoją miłość, w imieniu Jezusa. Dziękuję Ci za to, że w tej chwili stałem się czysty i prawy w Twoich oczach. Jezu, od dziś Ty jesteś Panem mojego życia. Już nie żyję dla siebie, ale od teraz jestem nowym człowiekiem, który żyje z Tobą i dla Ciebie. Ty Jezu jesteś mój, a ja jestem Twój – teraz i na zawsze. Dziękuję Ci, że mogę ufać Tobie. Dziękuję Ci, że nigdy mnie nie zawiedziesz ani mnie nie opuścisz. Kocham Ciebie Jezu, mój Panie i Zbawicielu. Amen


O: slowojezusa.pl

slowojezusa jest organizacją, której celem jest dzielenie się z ludźmi dobrą nowiną o Jezusie. Wierzymy, że każdy ma prawo dowiedzieć się o Jezusie i doświadczyć osobiście Jego miłości i troski w swoim życiu. Prawda jest taka, że jest tylko jedna droga do Boga, i jest nią Jezus!

Historie o Jezusie

W Biblii znajdziesz 4 księgi, które opisują życie Jezusa, gdy chodził po tej ziemi. Znajdziesz tam historie, które opowiedział, cuda, które uczynił i słowa mądrości, które przekazał swoim naśladowcom.
Te 4 księgi to:
Ewangelia Mateusza, Marka, Łukasza i Jana.

O Jezusie

Jezus przyszedł na tą ziemię jako czlowiek ponad 2000 lat temu. Żył 33 lata zanim został ukrzyżowany. Niektórzy mówią, że widzieli Go żywego po Jego śmierci. Miliony ludzi również twierdzą, że On dzisiaj również żyje i że mają z Nim codzienną żywą relację.

Kontakt

  • Phone:
    Leszek: (48) 691 398 764
  • E-mail:
    mail@slowojezusa.pl
  • Główne biuro:
    Kristiansand, Norway