Who is this Jesus?

Jak Jezus?

To oczywiste, że Bóg tęskni za Twoją miłością. On Cię kocha i zachęca Cię do odwzajemnienia Jego miłości całym sercem, duszą i umysłem.

Niestety, ponieważ ludzie rzeczywiście mają wolną wolę i prawo do podejmowania własnych decyzji, niektórzy po pierwsze nie chcą przyjąć Jego miłości, a już na pewno jej nie odwzajemnią. Bóg szanuje każdą osobę, która podejmuje taką decyzję, więc to samo powinniśmy zrobić my.Jednak ci z nas, którzy postanowią otworzyć swoje serca na dobrą nowinę o Jezusie i możliwość pojednania z Bogiem, mają przed sobą wspaniałą, pełną wyzwań podróż."Tym zaś, którzy go przyjęli, dał prawo stać się dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię jego."
- Jan ChrzcicielJesus is the Son of God

Uwierzyć w Jego imię

"Że mnie ujrzałeś, uwierzyłeś; błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli." - Jezus do Tomasz


Jesus is the Son of God

Musisz podjąć decyzję

"Każdego więc, który mię wyzna przed ludźmi, i Ja wyznam przed Ojcem moim, który jest w niebie; ale tego, kto by się mnie zaparł przed ludźmi, i Ja się zaprę przed Ojcem moim, który jest w niebie." - Jezus


Jesus is the Son of God

Upamiętujesz się

" Wypełnił się czas i przybliżyło się Królestwo Boże, upamiętajcie się i wierzcie ewangelii. " - Jezus

O: slowojezusa.pl

slowojezusa jest organizacją, której celem jest dzielenie się z ludźmi dobrą nowiną o Jezusie. Wierzymy, że każdy ma prawo dowiedzieć się o Jezusie i doświadczyć osobiście Jego miłości i troski w swoim życiu. Prawda jest taka, że jest tylko jedna droga do Boga, i jest nią Jezus!

Historie o Jezusie

W Biblii znajdziesz 4 księgi, które opisują życie Jezusa, gdy chodził po tej ziemi. Znajdziesz tam historie, które opowiedział, cuda, które uczynił i słowa mądrości, które przekazał swoim naśladowcom.
Te 4 księgi to:
Ewangelia Mateusza, Marka, Łukasza i Jana.

O Jezusie

Jezus przyszedł na tą ziemię jako czlowiek ponad 2000 lat temu. Żył 33 lata zanim został ukrzyżowany. Niektórzy mówią, że widzieli Go żywego po Jego śmierci. Miliony ludzi również twierdzą, że On dzisiaj również żyje i że mają z Nim codzienną żywą relację.

Kontakt

  • Phone:
    Leszek: (48) 691 398 764
  • E-mail:
    mail@slowojezusa.pl
  • Główne biuro:
    Kristiansand, Norway