O nas słowo Jezusa


Kim jest Jezus? Dlaczego Jezus? Jak Jezus?

słowo Jezusa jest stroną o słowach Jezusa, które wypowiadał, kiedy chodził po tej ziemi oraz o tym, że słowa te maja moc przemienić nasze życie. Wielu ludzi myśli, że wiedzą kim jest Jezus i na podstawie tej informacji dokonują wyboru odnośnie tego, jak się do Niego odnieść. Inni w ogóle o nim nie słyszeli. Jeszcze inni być może wiedzą tylko trochę o Jezusie, coś od przyjaciół, coś od rodziny, albo informacje, które płyną z mediów. Jakiś urywek tu, jakieś słowo tam… dają im niewyraźny obraz tego, jakim inni wierzą, że Jezus/On jest.A Ty?

What about you?

Czy Ty na prawdę wiesz kim jest Jezus Chrystus? Dlaczego wybrał On, aby przyjść na ziemię, żyć tu przez 33 lata, tylko po to, aby zawisnąć i umrzeć na krzyżu? W tym wszystkim chodziło o CIEBIE!


Celem naszej strony jest, abyś mógł więcej dowiedzieć się o prawdzie, o tym kim rzeczywiście jest Jezus. Co takiego Chrystus zrobił dla Ciebie i dlaczego to zrobił.Być może jesteś pośród tych, którzy uważają, że ich życie jest w porządku, a być może nawet za dobre. Nie doświadczasz potrzeby zainteresowania się niczym innym. A może uważasz, że Twoje życie to całkowita porażka i nie widzisz z niego wyjścia ani nadziei na lepsze życie. Nie wiem jak jest w Twoim przypadku. Wiem jednak, że znalazłeś/znalazłaś się w dobrym miejscu, ponieważ wszyscy podejmujemy decyzje odnośnie Jezusa – więc lepiej, żeby były one właściwe!


Tak właściwie robię to, ponieważ zależy mi na Tobie i chcę, abyś wiedział/wiedziała więcej o Jezusie. Ponieważ doświadczyłam tego, co Jezus zrobił w moim życiu i moim pragnieniem jest pozwolić Mu zmienić również Twoje życie. Ponieważ wtedy będziesz mieć LEPSZE życie! Nie daj się uwikłać w styl życia spychający Jezusa na bok na podstawie informacji historycznych czy tradycji, czy społeczeństwa, w którym żyjesz, albo postaw względem Jezusa, które wypowiadają Twoi przyjaciele czy media. Jedyny Bóg, który Cię stworzył, On pragnie, abyś przyszedł do Jego domu i żył w Jego miłości i trosce.To co wiem z własnego doświadczenia to to, że Jezus może uczynić dobrą różnicę w naszym życiu!

Potrzebujesz znaleźć drogę do domu. A droga jest tylko jedna.

Tą drogą jest JEZUS!

O: slowojezusa.pl

slowojezusa jest organizacją, której celem jest dzielenie się z ludźmi dobrą nowiną o Jezusie. Wierzymy, że każdy ma prawo dowiedzieć się o Jezusie i doświadczyć osobiście Jego miłości i troski w swoim życiu. Prawda jest taka, że jest tylko jedna droga do Boga, i jest nią Jezus!

Historie o Jezusie

W Biblii znajdziesz 4 księgi, które opisują życie Jezusa, gdy chodził po tej ziemi. Znajdziesz tam historie, które opowiedział, cuda, które uczynił i słowa mądrości, które przekazał swoim naśladowcom.
Te 4 księgi to:
Ewangelia Mateusza, Marka, Łukasza i Jana.

O Jezusie

Jezus przyszedł na tą ziemię jako czlowiek ponad 2000 lat temu. Żył 33 lata zanim został ukrzyżowany. Niektórzy mówią, że widzieli Go żywego po Jego śmierci. Miliony ludzi również twierdzą, że On dzisiaj również żyje i że mają z Nim codzienną żywą relację.

Kontakt